Czym jest MatchUp?

MatchUp łączy ludzi i rozmiary w dobrane pary. Intuicyjny i uniwersalny system sprawdza się na wielu płaszczyznach, przynosząc korzyści podmiotom z różnych segmentów rynku odzieżowego oraz ich Odbiorcom. Klientom detalicznym ułatwia zakupy, pozwalając trafnie dobierać ubrania dla siebie i bliskich bez konieczności czekania w kolejkach do przymierzalni, z możliwością wyboru produktów w odpowiednim rozmiarze w dowolnej sieciówce – stacjonarnie lub online. Sklepom umożliwia zmniejszenie liczby zwrotów. Szwalnie i producenci odzieży z wykorzystaniem MatchUp mogą w wygodny sposób realizować zamówienia indywidualne czy korporacyjne, upraszczając proces pomiarów.

Aplikacja oraz kody QR

Mobilna aplikacja oszczędza czas i pieniądze, czyniąc proces zakupowy bardziej przystępnym. Pozwala sprawiać modowe niespodzianki bez ryzyka nietrafionego rozmiaru bliskim, którzy udostępnią wybranej osobie swoje wymiary. Sklepy e-commerce, integrując wtyczkę ze swoją stroną, automatyzują proces porównania rzeczywistych wymiarów Odbiorcy z tabelą rozmiarową producenta. Rośnie poziom zadowolenia Klienta, który dzięki MatchUp zmniejsza ryzyko zwrotów z powodu niewłaściwego rozmiaru. Sklepy stacjonarne minimalizują liczbę zaangażowanych w obsługę przebieralni pracowników i czerpią korzyści z uproszczonego procesu logistycznego. Uszczelniony łańcuch dostaw to również krok w dobrą stronę dla planety – zyskuje ekologia, a wraz z nią wizerunek. Natomiast producenci odzieży zyskują możliwość realizowania zamówień korporacyjnych i produkcji na miarę, idealnie dopasowując projektowane modele do zamówień.

Pobierz aplikację!

Rozwiązanie dla e-commerce

Zintegrowana ze stroną WWW sklepu wtyczka pozwala w pełni zautomatyzować proces porównania rozmiarów, a customizacja umożliwia indywidualny dobór parametrów do wymiarowania. MatchUp nie wykorzystuje danych wrażliwych, opiera się o dopasowanie realnych wymiarów Klienta do rozmiarów producenta. Intuicyjnie, z korzyścią dla Konsumenta i zyskiem dla sklepu.

System pomiaru pracowników

Moduł korporacyjny został dostosowany do potrzeb firm i zoptymalizowany z myślą o uproszczeniu procesu wymiarowania uniformów. Koniec z ręcznym zdejmowaniem miary i błędami pomiarowymi czy ubieraniem mierzonych osób w specjalne kombinezony. MatchUp to oszczędność czasu, wygoda i gwarancja trafnego doboru ubrań do indywidualnych wymiarów pracowników