Mierz swoje cele z MatchUp.
Liczy się każdy milimetr.

Mniejsze zwroty

Innowacyjność marki

Efektywność

Większa sprzedaż

Bezpieczeństwo

Analiza sprzedaży

Wypróbuj nasz system.
MatchUp to produkt 360

Kody QR

Generuj kody dla odzieży w sklepach stacjonarnych i online – pojedynczo lub hurtowo. Personalizuj parametry, uzyskując realne wymiary produktów, dzięki którym Twoi Klienci bez trudu wybiorą ubrania w swoich rzeczywistych rozmiarach. Bez zwrotów, bez mierzenia – Klienci korzystają z wygody, a Ty zwiększasz sprzedaż i wymiernie zmniejszasz koszty.

Wtyczka e-commerce

Automatyczna integracja ze sklepem WWW – moduł porównujący wymiary Klienta z przypisanymi do produktu parametrami wyświetlany jest w formie wyskakującego okna na Twojej stronie. Wystarczy wybrać obszary do wymiarowania i podać dane z tabeli producenta. Resztę zrobi MatchUp. Liczne udogodnienia użytkowe zapewnią Ci grono powracających Klientów.

Aplikacja mobilna

MatchUp to intuicyjna obsługa, przejrzysty panel użytkownika dla sklepów oraz marek odzieżowych i wygodna funkcjonalność dla Klienta. Powiąż kody z grafikami lub opisem produktu, umieść je na metce lub na karcie produktowej i daj Odbiorcy dowolność wyboru . Jedno kliknięcie poinformuje go o tym, czy ubranie pasuje czy nie – łatwiej być nie może.

Pomiar pracowników

Moduł korporacyjny to komfort dla pracowników i wygoda dla firmy. Sprawne, pozbawione poczucia skrępowania zdejmowanie wymiarów pracowników wszędzie tam, gdzie konieczna jest wymiarowana odzież służbowa. Dostosowany do indywidualnych potrzeb panel użytkowy, pełna automatyzacja procesu przetwarzania wyników i uniformy szyte na miarę.